Генпрокуратура викрила багатомільйонну шахрайську схему з відшкодування ПДВ

Співробітники Генеральної прокуратури разом з СБУ затримали на гарячому двох осіб, які заволоділи коштами одного з підприємств у розмірі 33 млн грн за вирішення питання відшкодування ПДВ. 

Луценко повідомив, що шахраї за 33 мільйони доларів домовились із Офісом великих платників податків ДФС та помістили всі кошти до спеціального банківського ящика.

"Головне слідче управління ГПУ разом з управлінням "К" СБУ затримали на гарячому затримали двох осіб (один з яких колишній працівник ДФС), які заволоділи коштами ТОВ у розмірі 33 млн грн за нібито вирішення питання відшкодування ПДВ", – зазначив Луценко.

Крім того, правоохоронці повідомили, що працівники Офісу великих платників податків ДФС систематично вимагали гроші з бізнесменів за не перешкоджання у відшкодуванні з держбюджету податку на додану вартість. Як посередників зловмисники залучали колишніх працівників правоохоронних органів.

Також у СБУ зазначили, що у ході слідства співробітники служби викрили працівників Офісу на вимаганні 70 мільйонів гривень з підприємця за повернення йому з бюджету близько 300 мільйонів гривень

Нагадаємо, СБУ затримала військовослужбовця, який мав на меті переправити зброю для застосування на мирних заходах.

Коментарі