Генералу, затриманому на хабарі, призначили арешт і заставу

Начальникові Департаменту поліції охорони Національної поліції України генералу Сергію Буднику Печерський районний суд Києва присудив тримання під вартою. Чиновник може вийти на волю, внісши заставу 128 тисяч гривень.

Новину повідомляє "Преса України".

Такий самий запобіжний захід Печерський районний суд Києва обрав і посередникові в отриманні хабара, мовиться в повідомленні.

Нагадаємо, минулого тижня ГПУ, Нацполіція і Служба безпеки України повідомили, що 22 серпня під час одержання 96 тисяч гривень неправомірної вигоди затримали керівника Департаменту поліції охорони генерала поліції третього рангу Сергія Будника.

Тоді ж був затриманий і посередник у тій оборудці. За тими повідомленнями, в рамках розслідування кримінального провадження правоохоронці з’ясували, що посадовець поліції, крім офіційних платежів за фізичну охорону, через посередника вимагав у киянина додатково передавати йому щомісяця неправомірну вигоду у сумі понад 80 тисяч гривень.

Слідчі з’ясували, що з червня цього року посадовець отримав понад 170 тисяч гривень. 23 серпня Будникові повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди – або у великому розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди), посередникові – за статтями про пособництво в тій самій дії.

Коментарі