Гарно спрацювали: завдяки поліції Київщини справи браконьєрів області уже в суді

29.08.2018 16:52

Справи про незаконний видобуток піску у селах Зазим’я та Погреби Броварського району Київщини уже в суді. Феміда має вирішити питання про накладних арешту на техніку браконьєрів.

«Це стало можливим завдяки оперативній реакції та принциповій позиції співробітників ГУ НП у Київській області», – відзначають активісти «Стоп корупції», які під час громадського моніторингу викрили незаконний бізнес і звернулись до правоохоронців.

Точку у Зазим’ї активісти виявили місяць тому. За даними борців із браконьєрами, на об’єкті намивають надра у промислових масштабах та тут же реалізовують за готівку. При цьому жодних дозволів на роботу бізнесмени не мають і не сплачують жодних податків до бюджету району. Ба більше, за інформацією активістів проекту, спокійну роботу точки «кришує» сама очільниця сільради Зазим’я, які отримує «відкати» у 100 тисяч гривень на місяць.

Точка у Погребах активно функціонувала рік тому. Після звернень активістів до правоохоронних органів нелегали згорнули свою діяльність, техніку тоді арештували. Утім згодом об’єкт відновив свою роботу.

Коментарі