Фото помираючого і дуже схудлого Сенцова приголомшили Мережу

09.08.2018 20:16

У Росії цинічно запевняють, що Сенцов не просто добре почувається, але і дуже активний, дивиться телевізор і навіть щось періодично пише. Однак в соцмережі знімки вмираючого Сенцова, сестра якого нещодавно заявила, що його стан жахливий, поставили це під сумнів, передає "Діалог.UA".

Кадри показала Уповноважена ВР України з прав людини Людмила Денисова в Facebook.

Ці знімки прислала її "колега" з РФ Тетяна Москалькова. Денисова розповіла, що голодуючий 88-й день поспіль кримський режисер, за словами російських тюремників, почувається добре. Однак після перегляду знімків багато користувачів Мережі не повірили в їхню справжність та зажадали перевірити, чи дійсно вони правдиві. Деякі шоковані побаченим учасники обговорень нагадали, що росіяни обіцяли показати відео з Сенцовим, однак цього досі не сталося.

"Ці фото суперечать тому, що пише його сестра", "Не вірю, що так може виглядати людина, яка в останньому листі до сестри писала, що: "Все йде до кінця", "Боже, бережи його", "Олеже, тільки живи", "Фото явно оброблені", "Боже, його неможливо впізнати", "Знищують хлопця", – пишуть вражені кадрами користувачі Мережі.

До слова, в ОБСЄ вкотре закликали Росію припинити знущання з українського режисера і відпустити його на волю.

"Я повторюю мій заклик звільнити Сенцова. Зараз це терміново треба робити", – заявив представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір. Нагадаємо, Україна заявила про готовність піти на "будь-які умови" заради звільнення Сенцова.

Коментарі