Фіскале, ти неправий: суд вкотре довів протиправність дій ДФС

Картина маслом: протиправно здійснили обшук та незаконно вилучили чуже майно, а тепер вимушені повернути. Як ДФС "малює" справи проти великого бізнесу – дізнавайтесь з сюжету Христини Кришихи. 

Суд вкорте дав оцінку протиправним діям фіскалів:

"Зобов'язати заступника начальника 6-го відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби Замятіна Антона Валерійовича чи інших уповноважених осіб у кримінальному провадженні повернути майно, вилучене під час проведення обшуку. Тимчасово вилучене майно повернути власникам або їхнім представникам. Ухвала оскарженню не підлягає".
Саме таке рішення ухвалив слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва Мар'ян Головчак на скаргу адвокатів, які вже декілька місяців поспіль захищають одну з найбільших страхових компаній України "Арсенал страхування" від атак податківців.

"Ми не боїмося відкрито говорити про те, що на нас здійснюється тиск", – зауважив голова наглядової ради страхової компанії Олександр Солоп, – "А якщо це не тиск, а так і має бути, то ми б хотіли почути офіційну позицію і дізнатися, що, напевно, в нашій країні так має відбуватися".

І сьогоднішнє рішення суду, як зазначають адвокати, вкотре доводить всю абсурдність дій фіскалів.

"Це чергове законне рішення, яке має вже системний характер. Все, що вони роблять, в кінцевому результаті визнається судом незаконним. І не одним слідчим суддею, а вже чотирма різними слідчими суддями", – наголосив партнер адвокатського об'єднання "Правова та економічна безпека" Тарас Іваненко.

Коментарі