Фірма нардепа Юрчишина намагається затягнути у суді справу про відшкодування збитків заводу “Строймайстер”

16.03.2018 16:46

Представники фірми народного депутата Юрчишина ТОВ «Візит» намагаються затягнути у суді справу про відшкодування збитків заводу «Строймайстер». Ідеться про викрадення компанією політика залізничних рейок стратегічного підприємства на Хмельниччині. Подробиці із зали Господарського суду Києва повідомили активісти «Стоп корупції». 

«В Господарському суді м. Києва відбулось судове засідання за позовом ТОВ «Строймайстер» до ТОВ «Блок Майстер та Агропромислове науково-виробниче підприємство «Візит», щодо зобов’язання вчинити дії та відшкодування завданих збитків. В судовому процесі сторона-відповідач подала клопотання про повторне проведення судово-економічної експертизи, якою були нараховані збитки, суд відмовив в даному клопотанні, оскільки це є затягуванням процесу, також стороною відповідача було подано заперечення, але копію позивачу не направили, тому суд перенесли на 23 березня 2018 року у зв’язку з тим, що стороні позивача надана можливість ознайомитись з цим запереченням», – розповів правозахисник «Стоп корупції» Влад Соловйов.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2017 року Рівненський апеляційний господарський суд вдруге виніс рішення про визнання фіктивною біржової угоди, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові.

Відповідно до вироку суду, ТОВ «Візит» мала повернути заводу «Строймайстер» незаконно захоплене майно. Про це повідомили журналісти «СтопКору».

«Своїм рішенням суд підтвердив, що народний депутат Петро Юрчишин та його брат Микола – рейдери. І замість політичної діяльності займаються захопленням підприємств.

Восени 2016 року компанія братів Юрчишиних «Візит» за допомогою підробленої біржової угоди вирізала та вивезла під’їзні рейки на заводі «Строймайстер» у Старокостянтинові на Хмельниччині. І це попри те, що завод – стратегічне підприємство, яке може проводити ремонт військової техніки.

Ми провели розслідування та викрили багато фактів протиправної діяльності братів.

Тоді суд першої інстанції, а саме хмельницький господарський суд визнав законною угоду, а апеляційний суд прийняв законне рішення та анулював рішення суду.

Та судді вищого господарського спецсуду не вистояли перед нардепом і, розглядаючи касацію, анулювали рішення апеляційного суду й повернули справу на друге коло до суду першої інстанції.

Але участь журналістів та активістів й висвітлення перебігу справи «Стоп корупцією» переламало хід справи та звело нанівець вплив бандитів.

Як і суд першої інстанції, так і рівненський апеляційний суд виніс рішення про фіктивність угоди та про бандитські дії братів Юрчишиних.

«Стоп корупції» доб'ється покарання депутатів-рейдерів та повернення вкрадених рейок заводу", – розповіли журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, за результатами розслідування «СтопКору» ТОВ «АП НВП «Візит», яким спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрало у підприємства ТОВ «Строймайстер» залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ «Строймайстер».

Коментарі