Фінанси

З моменту заснування організації, упродовж 2015 року, головним джерелом нашої діяльності були приватні доброчинні пожертви і членські внески.

У 2016 році ми почали залучати гранти на виконання проектів від донорських організацій. На початку 2016 року ми виконали проект, профінансований міжнародною мережею журналістів-розслідувачів «SCOOP» (мережа заснована Данською Асоціацією розслідувальної журналістики «FUJ»). Розслідування успішно виконане, результати оприлюднені у національних і закордонних медіа.

Газета «The New York Times» у номері від 23 квітня 2016 року опублікувала статтю "Chernobyl's Silent Exclusion Zone" з посиланням на наше розслідування. У липні 2016 за фінансової підтримки Freedom House ми почали проект, що спрямований на викриття корупційної схеми у місцевому самоврядуванні одного з населених пунктів Київської області.

Не можна перебільшити важливість грантової підтримки для незалежної журналістики, але це лише дуже мала частина тих коштів, що необхідні для функціонування нашої організації. Тому ми дуже вдячні усім громадянам України, що підтримали нашу організацію фінансовими коштами або матеріальною допомогою чи власною працею у якості волонтера.

Підтримати нашу організацію можна за наступними банківськими реквізитами, вказавши цільове призначення платежу як «Доброчинний внесок»:

Номер рахунку: 2600114351 у ПАТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК - МФО 334851

Код ЄДРПОУ громадської організації «Стоп корупції»: 39946405