Феміда проти фіскалів: оцінку рішенню судді Бондаренка на користь ДФС дасть Вища рада правосуддя

05.04.2019 13:41

Фіскалам закон не писаний: отримавши «гарбуза» у Шевченківському районному суді міста Києва у скандальному провадженні проти страхової компанії, слідчий Офісу великих платників податків ДФС Антон Замятін знову звертається до суду, але вже чомусь у Харкові. Подробиці гучного процесу – у відеосюжеті Христини Кришихи.

До речі, звертатись до харківського суду пан Замятін не мав жодного права:
«Місто Харків не має жодного відношення до цього кримінального провадження і мати не може. Компетентний суд, в якому знаходиться слідчий суддя, є таким, який знаходиться за територіальною юрисдикцією органу, котрий здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні», - коментує керуючий партнер адвокатського об'єднання «Правова та економічна безпека» Сергій Колісник, - «У даному випадку ми маємо адресу місто Київ, вулиця Дегтярівська, 11 г – це Шевченківський район міста Києва».

Всі слідчі судді Ленінського районного суду міста Харкова одноголосно відмовляють слідчому в задоволенні клопотання, розуміючи, що це не їхня територіальна підсудність. Але «фіскали» знову ж таки продовжують шукати можливість провести обшук. І зрештою знаходять: ухвалу на обшук їм погоджує Бондаренко Віталій Володимирович – голова того самого Ленінського райсуду у Харкові.

Зі свого боку адвокати, які представляють інтереси страхової компанії, захищають клієнтів від нападників усіма можливими способами: вже зараз звернулися до суду з вимогою повернути усі незаконно вилучені речі під час обшуків та подали скаргу до Вищої ради правосуддя на дії судді Бондаренка.

«СтопКор» також не залишає цю історію і вже в наступних випусках розкриє ще більше деталей у цій резонансній справі.

Зазначимо, що після виходу сюжету до ефіру, Державне бюро розслідувань почало розслідування щодо перевищення влади службовими особами слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України. Більше у матеріалі : ДБР взялось за податківців, які дві доби обшукували страхову.

Коментарі