“Фантастичний порятунок, Акопов – справжній ас”: відео з розбитого градом літака в Стамбулі, пасажири плакали й прощалися з життям

Кадри в мікроблозі Twitter виклав користувач АК. На відео відображені страшні хвилини з салону розбитого градом українського літака Airbus A320.

Саме завдяки високому професіоналізму українського пілота, як відзначають користувачі соцмережі, літак щасливо сів в Стамбулі, і ніхто з пасажирів не постраждав, повідомляє "Діалог.UA".

Після такого мужнього вчинку Олександр Акопов став справжнім героєм, його ім'я не сходить зі шпальт світових ЗМІ. На опублікованому відео показано, як літак трясе в різні боки, люди намагаються втриматися, в передній частині салону літака чується плач дітей і крики жінок.

"Плач, істерика. Пасажири вже прощалися з життям. Відео з салону літака, який вчора героїчно посадив український пілот в Стамбулі", – підписав відео користувач.

Підписники залишили безліч позитивних відгуків, всі вражені героїзмом і майстерністю українського пілота. Відзначимо, що після того, як український пілот так віртуозно в аеропорту Стамбула посадив розбитий градом літак, на якому, до слова сказати, знаходилися 121 пасажир і 6 членів екіпажу, йому аплодував весь перон "Ататюрка".

Додамо, що Президент України Петро Порошенко подзвонив особисто Олександру Акопову і повідомив про нагородження його високою почесною нагородою.

Інші новини

Коментарі