Епідемія в Окружному суді столиці? – 34 судді раптово захворіли та не з’явились на кваліфікаційне оцінювання

10.05.2019 15:00

34 судді Окружного адміністративного суду Києва раптово «захворіли» та не з’явилися на обов’язкове кваліфікаційне оцінювання. Серед хворих - судді, які визнали незаконною націоналізацію Приватбанку та голова суду Павло Вовк, - повідомляє Громадське з посиланням на Вищу кваліфікаційну комісію суддів (ВККС).

У ВККС також заявили, що неявка на оцінювання без поважних причин є підставою для звільнення судді, проте комісія з’ясувала, що сталося із цими суддями.

"Вони всі в один день захворіли і надіслали нам 34 довідки про хворобу. Вища кваліфікаційна комісія не вправі спростовувати чи перевіряти медичні довідки. Тому така причина є поважною і для цих суддів призначено новий день складання іспиту», — розповів член ВККС, секретар палати з питань добору і публічної служби Михайло Макарчук.

Зазначимо, одним із рішень РНБО було звернення до суддівської комісії із закликом негайно провести оцінювання колегії суддів (Ігор Качур, Володимир Келеберда, Віталій Амельохін), які винесли рішення по денаціоналізації Приватбанку. Додамо, що за даними руху ЧЕСНО, усі троє суддів, що ухвалили це скандальне рішення — недоброчесні.

Перелік суддів, які не прийшли на кваліфікаційне оцінювання напередодні оприлюднив член Громадської ради доброчесності Роман Маселко.

Коментарі