Елітні розваги голови сільради – журналісти відвідали маєток Людмили Спичак

Розкішні маєтки з тенісним кортом і басейном, дорогі автівки і гектари землі за ціною золота під Києвом. І все це – буденне життя родини звичайного голови села. Журналісти «СтопКору» знову вирушили до голови Зазим’я. Можливо й справді пані Спичак зможе довести, що володарює на цих землях чесно?

Проте вона, як і минулого разу, щойно побачивши мікрофон – поквапилася втекти на авто. І ця автівка нас неабияк зацікавила. Адже минулого разу голова Зазим’я втекла від журналістів на іншій машині – Chevrolet Lacetti, яка є у декларації. А ця іномарка у її документах не фігурує.

«Я на цю машину сіла вже після Нового року, тому у слідуючому році задекларую. В цьому вже навіть не буду декларувать», - заявила пані Людмила (стиль мовлення оригіналу збережено), - «Моя машина вас дарма хвилює».

Можливо і справді голова сільської ради змогла заробити на ще одну автівку. Але ми дізналися про власника залізного коня: «Це мого чоловіка машина, вона була у користуванні мого сина», - пояснила пані Спичак.

І тут важливий момент. Син Олексій у пані Спичак справді є. Але у маминій декларації – про нього анічичирк. Можливо тому, що він суддя Господарського суду міста Києва. А можливо тому, щоб такі допитливі як ми – не зацікавилися його декларацією. Адже у власності Олексія Спичака – аж 100 соток землі села Зазим’я!

«Зазим’я вважається одним з найкращих населених пунктів Броварського району, Броварського напряму. Тобто, якщо ми говоримо про докризовий 2008 рік, вартість сотки в Зазим’ї була від 20 до 30 тис. доларів за сотку», - коментує експерт з нерухомого майна Сергій Костецький, - «Станом на сьогоднішній день, на 2019 рік середня ціна сотки становить десь від 1000-1200 доларів за сотку».

Тобто виходячи з приблизної арифметики ділянка, яка належить нащадкові голови, коштує щонайменше 100 тисяч доларів. Щоправда навряд чи він цю землю купив. Бо у селі кажуть – мама для сина нічого не жалкує.

Подробиці прихованого життя «королеви» Зазим’я – у сюжеті Альони Середи:

Коментарі