Елітні автівки та вечеря з депутатом за 10 тисяч – як «лікується» хвора одеська проректорка Дубініна

Проти легітимного керівництва ОНМедУ МОЗ розгорнуло справжню інформаційну атаку у засобах масової інформації. Ба більше – скликало прес-конференцію. У такий спосіб міністерство намагається затвердити на посаді свого ставленика – Костянтина Аймедова, котрий свого поновив на посаді проректора Владлену Дубініну, яку комісія медуніверситету звільнила через незадовільну роботу.

За даними «СтопКору», в боротьбі за університет пані Владлені активно допомагає її чоловік Олег Лук’янчук – головний лікар Одеського обласного онкодиспансеру. До речі, на нього відкрили кримінальне провадження щодо підозри в корупції.

А от згідно з офіційною декларацією, торік у подружжя придбало чималеньку квартиру у понад 170 квадратних метрів та іномарку преміум класу – Toyota Camry, вартість якої становить щонайменше 800 тисяч гривень.

Декларацією подружжя зацікавилося й НАЗК, яке наразі здійснює перевірку внесених даних. Для надання пояснень на початку грудня пані Дубініна мала з’явитися у агентстві з питань запобігання корупції. Однак не прийшла і раптово взяла лікарняний. Та за кілька днів буцімто хвору помітили в одному із найдорожчих столичних ресторанів у компанії одного з народних депутатів України.

Цей заклад недарма називають елітним. Тут подають страви середземноморської кухні, а середня ціна чеку – приблизно 300 доларів. До речі, того вечора пані Дубініна і її друзі (чи друг?) посмакували приблизно на 10 тисяч гривень. Щоправда, яким чином працівниця університету може викласти чи не півзарплати за вечір у ресторані – пані Дубініна пояснити не змогла: «Я кушала, как вы считаете, я имею право покушать?», - заявила жінка.

Та й сама розмова з пані Владленою виявилась недовгою: за Дубініною приїхала новенька автівка Volvo вартістю як мінімум мільйон гривень.
Сподіваємось, що ситна вечеря сприятиме одужанню пані Владлени і найближчим часом вона відповість на всі запитання НАЗК. А «СтопКор» й надалі стежитиме за розвитком подій навколо Одеського медичного університету.

Докладніше про цю справу дивіться у матеріалі Марії Гураль:

Коментарі