Елітна нерухомість мера Чорноморська Хмельнюка привернула увагу антикорупційних органів

Представники ГО «Стоп Корупції» більше року слідкують за ситуацією, яка склалася в Чорноморську. Протягом цього часу до компетентних правоохоронних органів було відправлено безліч скарг, звернень і різного роду заяв, що стосуються корупційних діянь беззмінного міського голови Валерія Хмельнюка та його підлеглих.

Валерій Хмельнюк у політиці з 1969 року - саме тоді його, звичайного електромонтажника, почали "продвігать по партійной лінії". Комуністична кар'єра стрімко пішла вгору, й у 1986-му він опинився вже у центральному апараті комуністичної партії України. А з 1994 року плотно посів мерське крісло у портовому місті, в якому створив своє маленьке королівство й царює там і понині.

За часів цього царювання статки родини розрослись до майже космічних масштабів. Втім, ці статки одіозний «бургомістр» не оприлюднює: його декларація є одним з кричущих прикладів, на які має звернути увагу НАЗК. Ну, й, традиційно, більша частина активів записана на родину.

«Він є мером ще з комуністичних часів, має невеличку зарплату, проте його дружина та дочка мають великі домоволодіння – на 955 квадратів, на 500 квадратів. Купу квартир в Одеській області, в Чорноморську, всі ці квартири є, але не зрозуміло, на які кошти були отримані», - повідомляє Володимир Крейденко, виконавчий директор антикорупційної платформи «ІНТЕГРІТІ ЮА».

Більше про приховані багатства чорноморського царька – в ексклюзивному сюжеті «СтопКору»:

Коментарі