“Електронмаш захопили рейдери – людей вигнали”: працівники заводу оголосили страйк (фото)

"Електронмаш захопили рейдери - людей вигнали" - під такими гаслами під будівлею ДП "Електронмаш" у Києві страйкують працівники підприємства. "На Електронмаш здійснено розбійний напад" - вважають вони.

Нагадаємо, "СтопКор" вже повідомляв про ситуацію, що склалася навколо підприємства.

«Поспілкувавшись з головним інженером, головою профспілок та юристом, отримали інформацію, що близько 5 ранку 23 липня 2018 року невідомі у масках увірвалися у будівлю по вулиці Кільцева дорога 4, викинули охорону та забарикадували вхід. Так звані тітушки були разом з представником міністерства економрозвитку та новопризначеним в.о. директора Єфименком С.М. Після цього трудовий колектив не був допущений до робочих місць (близько 312 працівників).

На даний час звільнення попереднього директора Мови В.І оскаржується в суді. Також фондом держмайна запущена процедура приватизації даного підприємства, яке оцінено у 108 млн грн.

З квітня цього року новий В.О Єфименко декілька разів намагався приступити роботи, але трудовий колектив був проти та не допускав його, оскільки вважає незаконним звільнення попереднього директора Мови В.І», – повідомили тоді активісти «Стоп корупції».

Коментарі