Експропріація експропріаторів – незаконно привласненій ділянці Пєхова-Софієнко знайшли краще застосування

Активісти і правозахисники спільно зі столичними атовцями планують повернути ділянку, захоплену одіозним подружжям Пєхова-Софієнко, до комунальної власності і створити на місці незаконно побудованого маєтку реабілітаційний центр для ветеранів АТО, аналогів якому в Україні поки майже немає, незважаючи на колосальну потребу.

Як зазначає Роман Литвин, правозахисник ГО «Стоп Корупції», для реалізації цієї мети було зроблено низку звернень до депутатів Верховної Ради про ініціювання створення такого реабілітаційного центру, а також до органів місцевої влади.

«Це було б чудово, оскільки ділянка знаходиться на воді», - коментує заступник командира диверсійно-розвідувальної групи 73 центру спеціальних операцій Микита Шатілін, - «Вода стабілізує стан психологічний і фізіологічний, тобто найкраще впливає на здоров'я бійців. Тому, якщо там буде реабілітаційний центр, я особисто докладу всіх зусиль щоб допомогти».

«Ми за це воювали і прагнули до того, щоб було дотримане у нас в країні право і закон перш за все», - додає боєць.

Наразі правозахисники чекають на реакцію посадовців щодо звернень і будемо планують наступні кроки. Спостерігайте за розвитком ситуації у відео:

Коментарі