Експерт вказав на “підводне каміння” в історії з американськими Javelin

Політолог Сергій Постоловський висловив свою думку, що з наданням Америкою для України протитанкових комплексів Javelin все далеко не просто. Ймовірно, за словами експерта, між країнами йдуть якісь "закулісні переговори" про виконання українською стороною певних умов США.

Новину передає "Преса України".

Політолог вказав на нестикування щодо передачі українській стороні американських протитанкових комплексів. Так, Постоловський нагадав, що спершу США заявляли що їх продадуть, тепер дадуть безкоштовно. Однак про кількість Javelin нічого конкретно сказано не було.

"Умовно кажучи, дадуть два Javelin, а інші треба буде купувати", – пояснив експерт.

Постоловський натякнув, що між Києвом та Вашингтоном, ймовірно, йдуть закулісні переговори про певні умови на яких Україна все ж отримає Javelin. Один із варіантів – це надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей. Він додав, що це необхідно для США, адже без особливого статусу ОРДЛО та місцевих виборів на цих територіях, РФ не піде на жодні поступки.

Нагадаємо, днями Петро Порошенко підтвердив, що США дійсно нададуть Україні протитанкові комплекси Javelin. Платити Україні за них не доведеться. Користуватися ними, ймовірно, теж не будуть.

Коментарі