Експерт розповів про екологічну небезпеку, що нависла над мешканцями ЖК “Чайка”

Відсутність очисних споруд та підземних паркінгів може призвести до сумних наслідків для мешканців житлового комплексу "Чайка". Про це у своїй статті написав керівник Департаменту водних ресурсів Національної екологічної ради України Олександр Чистяков.

"Задля того, щоб не будувати очисні споруди, всі стічні води були виведені в найближчий рівчак. Що за отруйна речовина біжить там по трубах і виливається просто в лісі поруч із дитячим майданчиком – невідомо. Однак вона не замерзає і в люті морози, а всі дерева навколо посохли й попадали. А колись тут була дійсно чарівна місцина, адже село Чайку оточував ліс" – зазначає він.

Також Чистяков відзначив, що місцеві мешканці скаржаться на постійний сморід з цього рівчака.

За його словами, існує ще одна суттєва проблема – через відсутність підземного паркінгу з поглинаючими вихлопні гази фільтрами у повітрі містяться шкідливі викиди, які спричинили зміну кольору найближчих до будинків дерев.

"Щоранку тисячі автомобілів одночасно прогрівають мотори, щоб відвезти власників на роботу, а дітей в садок чи школу. Так виходить, що молоді сім'ї, які хотіли виростити своїх дітей на свіжому повітрі, придбали квартири в "газовій камері" – додав Чистяков.

Коментарі