Експерт пояснив, чим загрожує українцям брехня і “кумівство”

Польща набагато обігнала України на шляху до європейської інтеграції тому, що поляки провели реформи набагато органічніше.

Таку думку під час свого інтерв'ю висловив член-кореспондент Академії технологічних наук України, заслужений економіст України Олександр Пасхавер, новину передає "Преса України".

Він заявив, що у польського народу були закладені цінності, які відроджувались з проведенням реформ, тому Польща не стільки змінювала країну, скільки поверталася додому - в Європу.

Разом з тим Пасхавер заявив, що загальноєвропейські цінності не властиві українцям, і вони повинні навчитись їх приймати.

Він заявив, що необхідно розуміти, що свобода - це, насамперед, повага до думки іншої людини. Також економіст зазначив, що українцям необхідно перестати брехати, оскільки це шлях до маргіналізації та втрати ділового іміджу. Крім того в країні потрібно боротися з "кумівством", щоб на посади призначалися професіонали, а не "свої". Пасхавер переконаний, що саме цього необхідно навчиться українцям, щоб стати європейською нацією.

Нагадаємо, раніше заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що безвізовий режим для громадян України блокують окремі країни-члени ЄС.

Коментарі