Екс-працівник служби соцзахисту привласнив 100 тис. грн учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Колишнього державного службовця служби соціального захисту населення підозрюють у привласненні коштів учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Зловмисник привласнив майже 100 тисяч гривень вінничан. Про це повідомили у прес-службі поліції Вінницької області, передає УНН.

Встановлено, що зловмисник з травня по грудень 2015 року під виглядом діючого працівника соцслужби пропонував людям, які належали до вказаної категорії пільговиків, отримати разові соціальні виплати в розмірі 8 -10 тисяч гривень.

За сприяння у наданні неіснуючої грошової допомоги псевдочиновник запросив винагороду, яка в середньому складала від 2 до 4 тисяч гривень. Кошти потерпілі передавали зловмиснику під час особистої зустрічі або перераховували на картковий рахунок.

На пропозицію шахрая погодилися більше двадцяти мешканців Вінниці. Обдурені люди почали звертатися до поліції лише наприкінці минулого року та в цьому році.

Наразі зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.190 КК України (шахрайство). Вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу на період досудового розслідування.

Інші новини

Коментарі