Екопарк взявся за зброю? Невідомий відкрив стрілянину по інвесторах «Патріотики на озерах»

22.05.2019 18:43

На будівельному майданчику на столичних Осокорках минулого тижня було гаряче як ніколи. Невідомий відкрив стрілянину просто по інвесторах «Патріотики на озерах», які пильнують безпеку на території. Лише дивом обійшлося без жертв, а самого нападника змогли затримати свідки інциденту. Подробиці з місця подій – у репортажі Артема Поліковського.

«Чоловік почав нецензурно виражатся, спочатку він висловлювався, висловлювався і дістав пістолет, почав махати пістолетом, там сидів не тільки я, сиділо багато людей, і він почав ось так от на всіх наставляти, в кінцевому підсумку він вистрілив», - розповідає інвестор ЖК «Патріотика на озерах» Владислав Яковенко.

Інвестори припускають, що ця стрілянина – результат агітації в мережі. Адже рівно за день до інциденту один із псевдоактивістів на сторінці у Фейсбук закликав братися до зброї. І це вже не перший випадок агресії з їхнього боку: у квітні цього року жертвами нападу стали журналісти «СтопКору».

А наступного дня після озброєного нападу були ініційовані сутички. Причому одним з учасників бійки став депутат столичної міськради: на відзнятих «СтопКором» кадрах можна на власні очі побачити, як свободівець Ігор Мірошниченко намагається вибити камеру в оператора та напасти на журналіста. А поки депутат гамселив звичайних українців, інші щосили намагалися зупинити бетоновози.

Зазначимо, що наразі сам забудовник не вчиняє жодних протиправних дій та має всі законні права на зведення багатоповерхівок. Інвестори ж сподіваються на швидке вирішення ситуації, а журналісти «СтопКору» триматимуть вас у курсі подій.

Коментарі