Екопарк взявся за зброю? Невідомий відкрив стрілянину по інвесторах «Патріотики на озерах»

На будівельному майданчику на столичних Осокорках минулого тижня було гаряче як ніколи. Невідомий відкрив стрілянину просто по інвесторах «Патріотики на озерах», які пильнують безпеку на території. Лише дивом обійшлося без жертв, а самого нападника змогли затримати свідки інциденту. Подробиці з місця подій – у репортажі Артема Поліковського.

«Чоловік почав нецензурно виражатся, спочатку він висловлювався, висловлювався і дістав пістолет, почав махати пістолетом, там сидів не тільки я, сиділо багато людей, і він почав ось так от на всіх наставляти, в кінцевому підсумку він вистрілив», - розповідає інвестор ЖК «Патріотика на озерах» Владислав Яковенко.

Інвестори припускають, що ця стрілянина – результат агітації в мережі. Адже рівно за день до інциденту один із псевдоактивістів на сторінці у Фейсбук закликав братися до зброї. І це вже не перший випадок агресії з їхнього боку: у квітні цього року жертвами нападу стали журналісти «СтопКору».

А наступного дня після озброєного нападу були ініційовані сутички. Причому одним з учасників бійки став депутат столичної міськради: на відзнятих «СтопКором» кадрах можна на власні очі побачити, як свободівець Ігор Мірошниченко намагається вибити камеру в оператора та напасти на журналіста. А поки депутат гамселив звичайних українців, інші щосили намагалися зупинити бетоновози.

Зазначимо, що наразі сам забудовник не вчиняє жодних протиправних дій та має всі законні права на зведення багатоповерхівок. Інвестори ж сподіваються на швидке вирішення ситуації, а журналісти «СтопКору» триматимуть вас у курсі подій.

Коментарі