Екоактивісти з Осокорків затягують справу – інвестори протестують

Сьогодні, 02 листопада, відбулось чергове судове засідання по справі скасування дозволу на будівництво біля столичного озера Небреж. Проте до розбору питання по суті все ще далеко – розгляд справи вкотре перенесено у зв'язку з тим, що представниками третіх сторін було надано ряд нових документів, які підтверджують законність будівництва ЖК «Патріотика на озерах».

Засідання перенесено на 07 листопада для того, щоб не порушувати права активістів «Екопарку», які нібито не мали змоги ознайомитись із цими документами раніше. Проте інвестори будівництва вбачають у цьому порушення та вважають, що «екопарківці» зловживають своїми правами та навмисно затягують процес.

Інвесторів також цікавить наступне питання: хто компенсує втрати забудовника та їхні власні. Зазначимо, йдеться про 400 сімей, які вклали кошти у будівництво, яке через діяльність ГО «Екопарк» так і не розпочалося. Натомість на місці будівництва регулярно виникають сутички та інші протиправні дії.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко визнав, що спірна територія у Генеральному плані Києва визнана пріоритетною для забудови. Він також закликав активістів утриматись від будь-яких силових дій та розв'язувати питання у законний спосіб, зокрема, у судах.

Втім, здається, «екопарківців» це не дуже влаштовує.

Нагадаємо, наприкінці жовтня діяльністю голови ГО "Екопарк" зацікавились спецслужби – було проведено обшуки із вилученням телефонів та іншої техніки, деталі за посиланням Спецслужби зацікавились псевдоактивістами – СБУ провела обшук у голови “Екопарку”. ДФС на черзі

Коментарі