Екоактивіст чи злочинець: подробиці кримінальної біографії Михайла Бурди

Найяскравішою подією, якою запам’яталася організація «Бюро з питань захисту екології та здоров’я», була бійка у Київраді в травні 2017 року. А те, що викладають на ФБ-сторінці буцімто екологічної організації, відверто дивує: чого лише варте відео із закликом вийти на прибирання лісу, на якому друзі «активіста» Михайла Бурди відверто регочуть, а деякі навіть прикриваються капюшонами.

З перевірених джерел у правоохоронних органах журналісти «СтопКору» дізнались, що у Михайла Бурди є певні проблеми із законом. Згідно із даними оперативної довідки, раніше він був судимий. А 10 років тому відбув покарання у луганський в’язниці. Станом на сьогодні активіст-еколог перебуває у статусі підозрюваного по кримінальній справі про хуліганство. Це саме та справа, яку відкрили після бійки у Київраді.
У Шевченківському районному суді міста Києва розглядають справу за фактом хуліганства, а у Васильківському міськрайонному суді Київської області триває розгляд справи за обвинуваченням Бурди у вимаганні грошей.

Детальніше про кримінальну біографію Бурди, яка говорить сама за себе, дізнавайтесь з відео:

Коментарі