Едуард Ставицький пообіцяв прибути на суд, якщо його “запросить” ГПУ

Колишня керівник РАЦСу у Немирові Тетяна Яцишина підозрюється у підробці документів про єврейське коріння родичів колишнього міністра часів Януковича – Едуарда Ставицького, які існували в паперовому вигляді і стосувалися зовсім інших людей. Нагадаємо, саме завдяки зміні громадянства на ізраїльське екс-міністр Ставицький (нині по документах – Натан Розенберг) і став недосяжним для українського правосуддя.

Дату підготовчого судового засідання проти Яцишиної у м. Немирові призначали вже двічі. Але обидва рази засідання було відкладене через неявку фігурантки.

Також стало відомо, що Генеральна прокуратура України справу щодо Ставицького направила до суду для розгляду по суті. Перше засідання призначено на 11 липня. Особисто журналістам «СтопКору» пан Едуард пообіцяв приїхати на це слухання, якщо, звісно, від ГПУ отримає запрошення.

«Якщо до мене буде офіційне звернення і я, як громадянин Ізраїлю, його отримаю, то я обов'язково буду брати участь у засіданні суду» – повідомив колишній пан Ставицький, а нині Розенберг, журналістам «Стоп Корупції».

Зі свого боку, «СтопКор» готовий надати всі дані про місце перебування та контакти Едуарда Ставицького Генеральній прокуратурі України, а також продовжує слідкувати за діями правоохоронних органів для подальшого вирішення питання: повернення та притягнення до відповідальності одіозного екс-міністра енергетики.

Деталі журналістського розслідування.

Коментарі