Джеффрі Пайетт: “Здобути перемогу у гібридній інформаційній війні з РФ Україні допоможе реальна боротьба з корупцією, а також чесна журналістика”

Створення "фабрики тролів" для просування в соцмережах повідомлень від т. зв. "Міністерства правди" є помилковим рішенням для України, заявив посол Сполучених Штатів Америки Джеффрі Пайетт 29 січня під час конференції з протидії інформаційної війни з боку Росії.
 
Дипломат підкреслив, що однією з проблем України можна вважати прагнення реагувати на дії супротивника замість того, щоб самостійно генерувати інформаційні приводи: "Є феномен в психології, який називається віддзеркалювання, коли ви купуєте звичку просто зображати поведінку вашого опонента. І на мою думку це один з ризиків для України".
 
"Фактично Україна не потребує медіа, які фінансуються державою. Що потрібно Україні – це успішна Україна", – наголосив дипломат.
 
Посол Пайетт висловив переконання, що "єдиною найбільш сильною відповіддю на гібридну війну Кремля і інформаційну кампанію проти цієї держави є успішна, модернізована, європейська, демократична Україна".
 
"Пріоритетом номер один для України й українського товариства у 2016 повинна стати війна з корупцією. Це ключове питання для демонстрації того, що Україна рухається вперед", – переконаний Джефрі Пайетт.
 
Ще одна важлива умова: свобода слова і чесна журналістика. "Журналісти мають дотримуватися професійних стандартів. Повідомляти факти. Побороти й відкидати спроби купити їх матеріали", – сказав посол США.

Коментарі