Двоюрідну сестру Олега Сенцова пустили побачитися із братом

Наталію Каплан, двоюрідну сестру політв’язня Олега Сенцова, нарешті пустили побачитися із братом. Востаннє вони бачилися у 2014 році, коли українцю  оголошували вирок у Ростові-на-Дону.

Новину передає "Преса України" з посиланням на повідомлення Наталії Каплан.

Двоюрідну сестру Олега Сенцова нарешті пустили побачитися із братом. Українка одразу ж прибула у місто Лабитнангі Російської Федерації, в колонію "Білий Ведмідь".

"Я була на побаченні з Олегом Сенцовим, проговорили ми з ним 2 години. Це було короткострокове побачення… Олег зараз важить 75 кг при зрості 190 см", – розповіла Каплан.

З її слів, за час голодування Сенцов втратив 15 кг. Через це в українця випало декілька зубів і почали відмовляти рецептори. Також Каплан розповіла, що Олег Сенцов висловив щиру вдячність українцям та всім людям світу за те, що його так підтримують.

"Він дуже вдячний, що так багато дій довкола його імені, що люди не опускають руки і продовжують боротися. Але водночас, він дуже розчарований, що дуже мало уваги іншим політв’язням і вважає, що якщо звільнять його одного, це буде повний провал", – зазначила Каплан.

Також вона додала, що Олег Сенцов попросив усіх, включаючи українського омбудсмена Людмилу Денісову, незалежних лікарів, консулів, кримського архієпископа Климента, приїжджати не до нього, а до інших політв’язнів, за яких він бореться.

"Його здоров’я на сьогодні задовільне, стан змінюється, аналізи не дуже хороші, але нічого критичного немає. Найважчий період – перші три тижні голодування. Зараз йому ставлять крапельниці. Без них він би вже не вижив… Брат не збирається припиняти голодування та сказав, що піде до кінця і вірить у перемогу", – зізналася Наталія Каплан.

Додала, що українцю дозволяють дивитися телевізор, а також писати власні записи.

Коментарі