Від ранку у Харкові про ситуацію звітують всі відповідальні служби. Відомо, що медикам вдалося врятувати вагітну жінку та зберегти її дитину.

Про це повідомила кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

18 жовтня ввечері у Харкові Lexus влетів у натовп пішоходів, внаслідок чого загинуло 5 людей та ще 6 отримали травми.

Відомо, що до Харківської лікарні невідкладної допомоги привезли 4 потерпілих, троє з яких – жінки. Двоє людей не мають травм внутрішніх органів, але лікарі діагностували в них забиття, скелетні травми та пошкодження голови. Також лікарі інформують, що найважчий стан у двох сестер 25 і 27 років. У них складні травми внутрішніх органів, черепно-мозкова травма. Вночі медики зробили дівчатам операції. Наразі потерпілі перебувають у реанімації.

Ще двох постраждалих внаслідок аварії відвезли до Харківської обласної клінічної лікарні. Серед них – вагітна жінка. Життю майбутньої мами та її дитини нічого не загрожує.

Наразі правоохоронці встановили особи трьох жертв моторошної ДТП. З бюджету чиновники виділять кошти на поховання. Пораненим та травмованим людям місцева влада профінансує лікування. Окрім цього, постраждалим харків'янам та родичам жертв нададуть матеріальну допомогу в розмірі 20 тисяч гривень.

Увага! Відео містить жорстокі кадри (18+)

Это страшное видео харьковской трагедии должно стать немым укором всем тем, кто превышает скорость и стремиться сэкономить несколько секунд проезжая на мигающий желтый сигнал светофора. Слабонервным лучше не смотреть.П. С. За последние два года, водитель «Лексуса» 8 !!! раз задерживалась патрульной полицией Харькова за нарушение правил дорожного движения. Начиная от проезда на красный свет, превышения скорости и заканчивая нарушением правил парковки. Каждый раз ей выписывались штрафы в размере 255-510 гривен. Однако, это не оказало никакого воспитательного эффекта. Вывод - нужно коренным образом менять систему наказания за нарушения ПДД в сторону их ужесточения. Кроме того, мы используем польский опыт, когда по совокупности нарушений правил дорожного движения водитель должен лишаться водительских прав до пересдачи экзаменов.

Posted by Антон Геращенко on 19. oktoober 2017. a.

Нагадаємо, що за кермом перебувала 20-річна дівчина, ймовірно, Зайцева Олена. Як повідомив очільник МВС Арсен Аваков, винуватицю ДТП в Харкові затримано та арештовано судом.

Коментарі