ДТП на “євробляхах” – суд відмовився визнавати постраждалим водія автівки на єврономерах (відео)

31 серпня Рівненський апеляційний суд відхилив заяву водія автівки на польських номерах щодо визнання його постраждалим у ДТП - повідомляє видання UA: Рівне.

Нагадаємо, ДТП за участю автівки на єврономерах сталося у селі Олександрія - "Рено-Лагуна" на польських номерах зіткнувся там із ВАЗом у березні поточного року. Патрульні, які приїхали на ДТП, у протоколі зазначили, що порушив правила саме водій ВАЗу. Втім, водій «вазівки» це рішення в районному суді оскаржив. Тоді водій "Рено Лагуна" звернувся до апеляційного суду з проханням скасувати рішення районного суду і визнати його постраждалим.

Саме це прохання й відхилив Рівненський апеляційний суд, зазначивши, що Олексій Яковець, який під час ДТП кермував "Рено-Лагуною" із польською реєстрацією, не є власником автівки.

Рівненський апеляційний суд відхилив заяву водія автівки на польських номерах

Суд відхилив заяву водія автівки на польських номерах, бо він не є власникомВодій, який кермував автівкою "Рено Лагуна" на польських номерах Олексій Яковець зіштовхнувся з «вазівкою» в селі Олександрія. Патрульні, які приїхали на ДТП, що сталося у березні цього року, у протоколі вказали, що водій «вазівки» не надав перевагу і порушив правила дорожнього руху. Втім, водій «вазівки» це рішення в районному суді оскаржив. Тоді водій "Рено Лагуна" звернувся до апеляційного суду з проханням скасувати рішення районного суду і визнати його постраждалим. Сьогодні ж, на засіданні суддя апеляційного суду Олег Полюхович відхилив це прохання, адже чоловік не є власником автівки, якою кермував під час ДТП. Ще раз нагадаємо, автівка в Олексія Яковця має польську реєстрацію.

Posted by UA: Рівне on Reede, 31. august 2018

Коментарі