Другий Чорнобиль: на хімічному заводі “Азот” у Сіверськодонецьку сталася небезпечна аварія

27.04.2018 15:00

На хімічному заводі "Азот" у Сіверськодонецьку сталася аварія. 

Про це у своєму блозі на Цензор.НЕТ повідомив керівник "Луганського енергетичного об'єднання" Володимир Грицай, передає Depo.Донбас.

Він зазначив, що наразі точно невідомо, що відбувається та які наслідки будуть.

"Але те, що через пошкодження кабельних ліній електропередачі на хімічному підприємстві було знеструмлено склад з аміаком та припинено процес його охолодження – це не є добре. Зокрема, за деякими передбаченнями, це може призвести до вибуху на території "Азоту", - написав Грицай.

За його словами, у зв'язку з цим керівництво ЗАТ "СО "Азот" та облдержадміністрація звернулися до "Луганського енергетичного об'єднання" з проханням терміново заживити об'єкти заводу по резервних лініях електропередачі, які були відключені 25 квітня.

"Відомо, що спеціалістам досі не можливо потрапити всередину кабельного тунелю через задимленість та високу температуру. Навіть пожежники змогли потрапити до тунелю лише з використанням спеціальних захисних костюмів", – написав Грицай.

На його думку, "аварія на хімічному виробництві такого масштабу може стати аналогом Чорнобильської в 1986 році, роковини якої були вчора, 26 квітня".

Нагадаємо, "Азот" входить в "Ostchem Holding" бізнесмена Дмитра Фірташа.

Коментарі