Дожились: у Києві учасника АТО обізвали “тітушкою”

Він воював у зоні проведення АТО і вийшов живим з Іловайського котла. Після демобілізації Нікіта Шатілін офіційно влаштувався охоронцем будівництва на київських Осокорках.

Під час чергового нападу так званих громадських активістів-противників будівництва на об'єкт, хлопця обізвали «тітушкою» і затримала поліція. Зловмисники громили усе на своєму шляху, кидали коктейлі Молотова. Та замість того, щоб їх затримати, поліція поклала обличчям на землю охорону будмайданчика. Хоча днями правоохоронці перевіряли документи у служби охорони та отримали підтвердження, що вона офіційна.

У момент затримання Нікіти Шатіліна та його колег так звані активісти скористались можливістю і підпалили електропідстанцію на об'єкті. На цьому відео учасник АТО розповідає усі деталі нападу, незаконних дій з боку активістів та заангажованого ставлення правоохоронців до варти.

Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив демонтувати огорожу будівельних майданчиків ЖК «Патріотика на озерах» і підстанції ПС 110/10 кВ «Аркада» на київських Осокорках. Проте активістам Екопарку, яких прийшли підтримати представники Нацкорпусу, це не завадило – на заклик «екопарківців» агресивно налаштований натовп пішов штурмом.

Поліція відреагувала на події тим, що «поклала на землю» варту, яку найняв забудовник.

ДОЖИЛИСЬ: У КИЄВІ УЧАСНИКА АТО ОБІЗВАЛИ «ТІТУШКОЮ» Він воював у зоні проведення АТО і вийшов живим з Іловайського котла. Після демобілізації Нікіта Шатілін офіційно влаштувався охоронцем будівництва на київських Осокорках.Під час чергового нападу так званих громадських активістів-противників будівництва на об’єкт, хлопця обізвали «тітушкою» і затримала поліція. Зловмисники громили усе на своєму шляху, кидали коктейлі Молотова. Та замість того, щоб їх затримати, поліція поклала обличчям на землю охорону будмайданчика. Хоча днями правоохоронці перевіряли документи у служби охорони та отримали підтвердження, що вона офіційна. У момент затримання Нікіти Шатіліна та його колег так звані активісти скористались можливістю і підпалили бетононасос на об’єкті. На цьому відео учасник АТО розповідає усі деталі нападу, незаконних дій з боку активістів та заангажованого ставлення правоохоронців до варти. Нагадаємо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив демонтувати огорожу будівельних майданчиків ЖК «Патріотика на озерах» і підстанції ПС 110/10 кВ «Аркада» на київських Осокорках. Проте активістам Екопарку, яких прийшли підтримати представники Нацкорпусу, це не завадило – на заклик «екопарківців» агресивно налаштований натовп пішов штурмом. Поліція відреагувала на події тим, що «поклала на землю» варту, яку найняв забудовник.

Posted by Стоп корупції on Teisipäev, 25. september 2018

Коментарі