Довів до банкрутства і продав тещі: у Кропивницькому місцевий депутат привласнив цілий завод

Розплутавши шахрайську схему, як місцевий депутат з Кропивницького Вадим Дрига ошукав банки на майже 10 мільйонів доларів, журналісти зацікавились ще одним питанням: а куди він ці мільйони подів? Адже декларація міського депутата особливо нічим не вирізняється. І виявились нові приголомшливі факти.

Офіційно пан Дрига володіє земельними ділянками та комерційною нерухомістю загальною площею майже у 6 000 квадратних метрів; двома квартирами в Кропивницькому та має 4 автомобілі.

«Я заробив все майно будучи підприємцем, чесно працею заробляв», - запевняє пан депутат Кропивницької міськради.
Та завдяки історії з Кропивницьким ремонтно-механічним заводом ми знайшли відсутній пазл, який проливає світло на справжні статки депутата. Йдеться про тещу Вадима Дриги – пані Валентину Іванову, прізвище якої вперше фігурує в шахрайській схемі привласнення цього підприємства.

«У 2013 році Дрига звернувся до засновників з проханням замість нього ввести до засновників свою тещу Іванову Валентину», - розповідає колишній директор з виробництва «КРМЗ» Олег Ігуменцов, - «Вона була на папері засновником, але жодної участі в житті заводу не приймала».

Колись успішний Кропивницький ремонтно-механічний завод зараз знаходиться у занедбаному стані. Довівши підприємство майже до банкрутства, Дрига виставив майно на аукціон та продав його за копійки і не аби кому, а своїй тещі.

Докладніше про шахрайську схему – у новому сюжеті Кирила Вольного:

Коментарі