Довгий, Поляков і Розенблат постануть перед судом: Верховна Рада дала добро на залучення нардепів до відповідальності

Парламент підтримав подання Генпрокурора про зняття депутатської недоторканності з трьох народних депутатів, яких притягнуть до кримінальної відповідальності.

Вчора Верховна Рада України підтримала звернення Генерального прокурора Юрія Луценка про зняття недоторканності з депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата, повідомляє "Діалог.UA", посилаючись на видання "Українське Право".

Повідомляється, що Олесь Довгий підозрюється в незаконному виділенні земельних ділянок на території заповідника "Жуків Острів".

Депутатів Максима Полякова та Борислава Розенблата підозрюють в отриманні хабара за реєстрацію законопроектів про добування бурштину.

При цьому Комітет Верховної Ради, який би розглядав подання Юрія Луценка, вважає, що відносно Максима Полякова воно є законним і досить мотивованим, але може бути не достатньо обґрунтованим з точки зору доказової бази.

У той же час Комітет висловив застереження щодо зловживання владою, повноваженнями в частині проведення оперативно-розшукових дій і звернувся до Генерального прокурора про вчинення працівниками НАБУ діянь, що містять ознаки злочину, передбаченого статтею 170 Кримінального кодексу.

Раніше повідомлялося про те, що народні депутати провалили голосування щодо зняття недоторканності з ще одного депутата Верховної Ради Євгена Дейдея, не набравши необхідної кількості голосів.

Інші новини

Коментарі