Донька Порошенка оприлюднила у соцмережі фото відпочинку президентської сім’ї в Іспанії

Петро Порошенко вляпався у черговий скандал. Після того, як він відзвітував журналістці, особисто зателефонувавши їй, про те, що не відпочивав у Марбельї і не знає, де відпочивають його діти, одна з дочок президента оприлюднила цікаві знімки. На них вона позувала на віллі партнера Порошенка. Райський куточок знаходиться неподалік Марбельї.

Новину передає "Преса України".

Стало відомо, що дочка Петра Порошенка, Олександра, оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі фото з відпочинку на віллі, що неподалік від Марбельї. За словами журналіста Олександра Дубінського, дівчина відпочивала на віллі Олега Свинарчука-Гладковського.

Останній є найближчим бізнес-партнером президента України Петра Порошенка. Гладковський також є першим заступником секретаря РНБО.

"Чергова брехня Порошенка. Вчора наш гарант відзначився тим, що подзвонив моїй подрузі Ользі Василевській і прямо перед ефіром ТСН заявив, що не був у Іспанії і не знає, де відпочивали його діти. Шановний Петре Олексійовичу, ми всі знаємо, що брехня – це ваше друге я. Але навчитеся вже брехати правдоподібно. Тому що ви і ваші діти відпочивали в Іспанії", – написав Дубінський.

Нагадаємо, нещодавно Петро Порошенко особисто подзвонив журналістці ТСН, яка підготувала сюжет про його відпочинок у Марбельї. За декілька годин до ефіру президент заявив їй, що на відпочинку не був. Крім того, він наголосив, що не знає, де відпочивають його діти.

Тим часом Олександр Дубінський зауважив, що ні президент, ні його діти не мають права поводитися таким чином.

"Найголовніше у цій історії те, що Порошенко не розуміє, що він не має права відпочивати, а його діти не мають права вихвалятись такими знімками тоді, коли їхні однолітки замість неба Марбельї над головою мають бліндажі", – підсумував журналіст.

Коментарі