До «Стоп корупції» звернулась громада села Устимівка Васильківського району

До юридичної приймальні проекту «Стоп корупції» звернулась обурена громада села Устимівка Васильківського району.

Люди скаржаться на чинного голову села.

Зокрема, їм допікає, що керманич Людмила Войтенко не допомагає у прискоренні питання виплати майнових паїв та їх індексації у зв’язку з несвоєчасною виплатою. Причина – підприємець, який займається цим питанням, її свекор.

«Нам бракує інформації про наявність статуту громади. Геть немає звіту від голови сільради про прийняті рішення сесії, виконкому та й про особисту діяльність за останні п’ять років на посаді. Ми воліємо бачити, кому та на якій підставі відбувається передача в оренду майна та землі громади», - вимагають жителі Устимівки.

Окрім того, люди прагнуть відслідковувати цільове використання коштів з державного бюджету, зрозуміти, чому зазнають утисків і обмежень своїх виборчих прав.

«За словами громади, голова пішла далі і вдається до залякування та погроз, зводить наклепи на незгідних з її політикою односельців. Саботує виконання закону України про декомунізацію», - зазначає правозахисник проекту «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Правозахисники вже взялися за вивчення всіх перерахованих громадою фактів і прагнуть поставити ці питання особисто голові села Устимівка Людмилі Войтенко.

 

Коментарі