До юридичної приймальні проекту «Стоп корупції» звернулась обурена громада села Устимівка Васильківського району.

Люди скаржаться на чинного голову села.

Зокрема, їм допікає, що керманич Людмила Войтенко не допомагає у прискоренні питання виплати майнових паїв та їх індексації у зв’язку з несвоєчасною виплатою. Причина – підприємець, який займається цим питанням, її свекор.

«Нам бракує інформації про наявність статуту громади. Геть немає звіту від голови сільради про прийняті рішення сесії, виконкому та й про особисту діяльність за останні п’ять років на посаді. Ми воліємо бачити, кому та на якій підставі відбувається передача в оренду майна та землі громади», - вимагають жителі Устимівки.

Окрім того, люди прагнуть відслідковувати цільове використання коштів з державного бюджету, зрозуміти, чому зазнають утисків і обмежень своїх виборчих прав.

«За словами громади, голова пішла далі і вдається до залякування та погроз, зводить наклепи на незгідних з її політикою односельців. Саботує виконання закону України про декомунізацію», - зазначає правозахисник проекту «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Правозахисники вже взялися за вивчення всіх перерахованих громадою фактів і прагнуть поставити ці питання особисто голові села Устимівка Людмилі Войтенко.

 

Коментарі