Дніпровська нафтобаза забезпечувала неякісним пальним одразу три АЗС

На Запоріжжі податківці під процесуальним керівництвом прокуратури вилучили нафтопродуктів на понад 6,5 млн грн. Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) України Сергій Білан на Facebook, передає УНН.

Так, в рамках проведення операції "Акциз-2017" та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 КК України встановлено, що одне із підприємств у Дніпрі реалізує на території Запорізької та Дніпропетровської областей пальне, що не відповідає вимогам ДСТУ.

Зазначається, що зловмисники виготовляли пальне, змішуючи низькоякісні нафтопродукти та речовини, що за хімічним складом є схожими до автомобільних бензинів марки А-92, А-95 та ДП.

"За результатами обшуків, проведених на 3 АЗС, розташованих у м. Запоріжжя та Запорізькій області, а також нафтобази у м. Дніпро, вилучено та взято під охорону податкової міліції майже 252 тис. літрів бензину марки А-92, А-95 та дизельного пального вартістю більш як 6,5 млн грн, 3 автомобілі на суму 3 млн грн, якими перевозили ПММ, комп'ютерну техніку, чорнові записи, а також документацію щодо придбання ПММ та домішок, тощо", – йдеться у повідомленні.

Інші новини

Коментарі