На Запоріжжі податківці під процесуальним керівництвом прокуратури вилучили нафтопродуктів на понад 6,5 млн грн. Про це повідомив заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) України Сергій Білан на Facebook, передає УНН.

Так, в рамках проведення операції "Акциз-2017" та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.204 КК України встановлено, що одне із підприємств у Дніпрі реалізує на території Запорізької та Дніпропетровської областей пальне, що не відповідає вимогам ДСТУ.

Зазначається, що зловмисники виготовляли пальне, змішуючи низькоякісні нафтопродукти та речовини, що за хімічним складом є схожими до автомобільних бензинів марки А-92, А-95 та ДП.

"За результатами обшуків, проведених на 3 АЗС, розташованих у м. Запоріжжя та Запорізькій області, а також нафтобази у м. Дніпро, вилучено та взято під охорону податкової міліції майже 252 тис. літрів бензину марки А-92, А-95 та дизельного пального вартістю більш як 6,5 млн грн, 3 автомобілі на суму 3 млн грн, якими перевозили ПММ, комп'ютерну техніку, чорнові записи, а також документацію щодо придбання ПММ та домішок, тощо", – йдеться у повідомленні.

Коментарі