Для діалогу з прихильниками Саакашвілі Луценко прихопив сокиру

Юрій Луценко зробив спробу власноруч розігнати пікетувальників, які зібрались під його будинком. Для цього він використав сокиру та гостре слово. Однак, зазнавши поразки, на допомогу він покликав поліцейських. 

Про це повідомляє прес-служба політпартії "Рух нових сил" у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 27 лютого, учасники пікету, які розмістилися біля стін будинку генпрокурора України Юрія Луценка, заявили про його неадекватну поведінку. Прихильники партії Михайла Саакашвілі "Рух нових сил" заявили, що Луценко, озброївшись сокирою, вийшов до них та пригрозив фізичною розправою.

"Він розбив сокирою генератор біля наметів та погрожував активістам фізичною розправою. Зараз на місце прибув наряд патрульної поліції – збирають покази. Далі буде...", – відзначили пікетувальники.

У Мережі з'явилися перші відео з місця події. На них пікетувальники зазначають, що генпрокурор був у стані алкогольного сп'яніння та дозволив собі лайливу лексику. На сторінці політсил у соцмережі також з'явилось повідомлення про те, що після того, як Луценко дефілював з холодною зброєю, на місце події прибуло близько ста поліцейських, які побили пікетувальників, забрали одну з камер та розбили одну відеокамеру.

Нагадаємо, група підтримки висланого з України політика Михайла Саакашвілі розбили під будинком Луценка наметове містечко. Вони вимагають від генпрокурора "припинити репресії щодо патріотів України" та відпустити керівника київської філії партії "Рух нових сил" Северіона Дангадзе.

Останнього звинувачують у причетності до справи про фінансування МіхоМайдану біглим олігархом Сергієм Курченком. Зокрема, у створенні злочинної організації, яка нібито й займалась фінансуванням. Луценко заявляв, що Дангадзе світить 8 років за ґратами.

До слова, активісти також нагадали Луценку про нерозслідувані злочини Майдану та корупціонерів, які досі перебувають на свободі.

Увага! Відео містить матеріали з нецензурною лексикою.

Коментарі