Диверсія всередині країни: українські військові збили невпізнаний безпілотник на Донбасі

До одного з військових об'єктів армії України минулого вечора підлетів непізнаний безпілотник. Військовослужбовці ЗСУ його збили, після чого посилили охорону й оглянули місцевість. Не виключається, що це могла бути ворожа диверсія.

Військовослужбовцями ЗСУ була збита невизначена техніка на підконтрольній Україні частині Донбасу. Безпілотник підлетів дуже близько до військової бази, через що і був збитий. Інформація була представлена ​​Генштабом ЗСУ на офіційній сторінці в "Фейсбуці".

"Вчора вночі приблизно о 22:00 радіолокаційні засоби ЗСУ виявили сигнали контролю безпілотного літального апарата. Він знаходився на відстані кількох кілометрів від військової бази. Оператор комплексу радіоелектронної боротьби придушив канали управління техніки. З цієї причини вона була виведена з ладу", – сказано в повідомленні Генштабу.

Відзначається, що через те, що сталося, командування посилило чергову зміну охорони військового об'єкта. Зі свого боку мобільні патрулі провели обстеження місцевості, щоб виявити можливі сліди зловмисника або іншої техніки. Поки що не повідомляється, хто намагався цю техніку скерувати на військовий об'єкт, проте не виключається, що це могла бути диверсія ворога.

Коментарі