Дитячий сміх замість бійки – «Патріотика на озерах» влаштувала на Осокорках свято

14.08.2018 19:17

Нарешті біля столичного озера Небреж замість традиційної суботньої бійки, підпалів та фаєрів лунав щасливий дитячий сміх. До дня Будівельника «Патріотика на озерах» влаштувала для місцевих мешканців веселі розваги та зону справжнього родинного відпочинку.

У ході соціологічного дослідження, проведеного громадськими активістами, з’ясувався цікавий факт – виявилось, що 40 відсотків киян підтримують благоустрій території біля озера Небреж за затвердженим планом.

20 відсотків ще не визначились або їм байдуже, категорично проти менше половини – ті ж 40 відсотків.
До того ж, слід зазначити, що не дивлячись на нібито популярність місцевості серед противників забудови, які побоюються «руйнації унікальної екосистеми», пляж біля озера Небреж у спекотний вихідний день не виглядав досить людним.

Нагадаємо, «СтопКор» вже не перший місяць відстежує ситуацію навколо будівництва на Осокорках – активісти ГО «Екопарк Осокорки» неодноразово заявляли: мовляв, хочемо зберегти на цій ділянці зону відпочинку для місцевих мешканців. Навіть коли активістам надали всі документи, що зведення споруди – законне, а територію разом з озером навпаки розчистять – вони все одно подали два позови до суду, аби будівництво визнали нелегальним. Слід зазначити, що протестують активісти вельми агресивно – із залученням радикально налаштованих молодиків з Нацдружин та Нацкорпусу. Тому фаєри, бійки та підпали на Осокорках стали вже майже звичним явищем.

Утім, заходу, влаштованому у минулу суботу «Патріотикою на озерах», це не завадило й ті, хто завітав на свято, отримали масу задоволення.

Зазначимо, це був перший, але не останній, захід від "Патріотики на озерах" – цієї суботи та неділі 18-19 серпня біля озера Небреж у Києві відбудеться нове родинне свято, на яке організатори запрошують усіх охочих.

Коментарі