Дітей в Криму використовують як інструмент для пропаганди – обурливі кадри сколихнули соцмережі

В окупованому Криму влада змушує дітей одягатися в козаків і давати присягу Російській Федерації, вступаючи в різні військові гуртки.

Про це повідомила Кримська правозахисна група. Вона зазначила, що це згубно впливає на психіку неповнолітніх і прищеплює агресію з любов'ю до війни. На території анексованого півострова дітей змушують брати участь у російській пропаганді. Їх одягають в одяг військово-патріотичних клубів, де їм розповідають про любов до "наддержави".

Група повідомила, що в попередню суботу, 13 жовтня, в Керчі школярі дали присягу військово-патріотичному клубу "Юний друг прикордонника". Членами подібної організації стали діти з різних районів Криму.

Повідомляється, що цієї неділі в Керчі також відбулося прийняття дітей у кадети так званого "козацького військово-патріотичного клубу  "Грифон". А 19 жовтня в Сімферополі влада збирається відкрити пам'ятник козакам, які вели боротьбу проти українців на Донбасі та в Криму. Правозахисники повідомляють, що дії окупаційної влади прищеплюють дітям агресію і любов до війни з малих років.

Відзначається, що це може нашкодити дитячій психіці. Іншими словами – відбувається мілітаризація всього півострова, що є обурливим актом з точки зору правозахисної групи.

Коментарі