Директор нацпарку на Доннеччині ігнорує приписи служби автомобільних доріг

Директор НПП "Святі гори" Сергій Приймачук ігнорує приписи Служби автомобільних доріг у Донецькій про демонтаж огорожі вздовж автомобільної дороги біля мотузкового парку “Стрекоза”.

Про це стало відомо активістам місцевого осередку "Стоп корупції".

"Встановлення паркану не погоджувалось із Службою автодоріг області, огорожа впливає на безпеку дорожнього руху, на цій ділянці дороги заборонені будь-які перешкоди та дорожні знаки, відтак споруда підлягає демонтажу. Утім Сергій Приймачук відверто ігнорує вказівки профільної служби", повідомив деталі голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін та опублікував у фейсбуці на підтвердження лист від заступника начальника служби Антоненка.

Додамо, що за даними "СтопКору", міський голова Святогірська Олександр Дзюба та директор НПП "Святі гори" Сергій Приймачук тиснуть на місцевого підприємця, очільника мотузкового парку "Стрекоза" Ігоря Пономаренка. Про це стало відомо активістам місцевлго осередку "Стоп корупції". Подробиці справи повідомив Володимир Рибалкін.

"У Святогірську влада мститься волонтеру і патріоту.
За чотири роки свого існування мотузковий парк "Стрекоза" став своєрідною візитівкою міста Святогірськ. Тут проводять дозвілля всією родиною , відзначають національні та корпоративні свята, дні народження, зустрічі з друзями. А найголовніше - парк обожнюють діти , бо для них є безліч занять - спортивні траси, різноманітні атракціони у будь-яку пору року.
Усі хто відвідував цю рекреаційну установу, напевно, познайомились з директором "Стрекози"- Ігорем Понаморенко - чудовою людиною, непосидючим та працоьвитим підприємцем. Однак, наразі ІСНУВАННЯ ПАРКА "СТРЕКОЗА" ПІД ЗАГРОЗОЮ !!!

ПАРК ХОЧУТЬ ЗНИЩИТИ!!!!

Вже майже два роки, з моменту останніх виборів місцевої влади у місті Святогірськ на підприємця Пономаренко здійснюється шалений тиск з боку директора НПП "Святі гори" - Приймачука С.І. та Святогірського міського голови - Дзюби О.І.

Враховуючи, що обидва є представниками політичної партії "Наш край" (Приймачук є головою місцевого осередку партії, осередку партії, депутатом Святогірської ради) СТОПКОРУПЦІЇ стверджує:
"НАШ КРАЙ" в Святогірську бореться з патріотами України, волонтерами, неугодними підпиємцями. І це далеко не перший випадок. Просимо максимального поширення", зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Коментарі