Директор НАБУ “забув” заплатити за відпочинок та може отримати протокол про корупцію – Юрій Луценко

10.05.2019 11:41

Слідчі ДБР встановили, що за відпочинок своєї родини та родини друзів на "достатньо велику суму", за письмовими заявами працівників мисливської бази на Рівненщині, пан Ситник заплатити забув. У разі відсутності документальних спростувань інформація про цей факт надійде до МВС для підготовки протоколу про корупцію, – заявив Юрій Луценко.

"Коли чиновник отримує будь-які послуги, а хтось інший платить, наприклад, 100 тис. грн, то це називається неправомірна вигода. Пан Ситник мав би це показати у декларації як подарунок або ж заплатити самому", – зазначив Генпрокурор.

За його словами, у разі, якщо пан Ситник не надасть документальних спростувань такої заяви працівників мисливського відпочинкового комплексу, він, очевидно, матиме справу з протоколом про корупцію, який виписується МВС і розглядається судом.

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, директор НАБУ Артем Ситник викликаний на допит до Генеральної прокуратури у зв'язку із заявою народного депутата Розенблата про нібито втручання директора НАБУ у хід виборів президента США.

Зазначимо, що за попередніми даними розмови про те, що він нібито хоче підтримати Хіларі Клінтон і не хоче підтримувати Дональда Трампа, Артем Ситник вів саме на базі відпочинку на Рівненщині.

Коментарі