Директор Київського крематорію має поховати свій ставок (припис Держгеокадастру)

Повернути земельній ділянці первинний вигляд або сплатити штраф. Таке рішення ухвалили у Держгеокадастрі Київської області щодо штучної водойми на обійсті директора київського крематорію Ігоря Дашукова у Рожнах. На використання припису у Дашукова є місяць. Про це активістів «Стоп корупції» повідомили у Броварській РДА у відповідь на запит громадської організації.

«Нецільове використання земельної ділянки тягне за собою штраф до 480 грн.

Під усуненням мається на увазі повернення земельної ділянки в первинний стан, тобто як ділянка для сільського господарювання (город). Дашуков має викачати та засипати штучну водойму і провести рекультивацію», – пояснили у «Стоп корупції».

Нагадаємо, влітку активісти «Стоп корупції» влаштували імпровізоване поховання очільника СКП «Київський крематорій» Ігоря Дашукова. Символічну труну із муляжем спалили у так званому антикорупційному крематорії. У такий спосіб організатори привернули увагу до порушень в роботі Київського крематорію та його директора Дашукова.

Зазначимо, що активісти проекту неодноразово фіксували прогули в роботі Дашукова.

Антисанітарія, відсутність пристойних умов для прощання з близькими та махінації з оплатою послуг кремації. Про такі порушення в роботі столичного крематорію дізнались активісти «Стоп корупції», які спілкуються із киянами у рамках громадської приймальні.

«Київський крематорій жителі столиці охрестили «дорогою в пекло». Обурені мешканці столиці повідомляють ГО «Стоп корупції» про отруйний дим, антисанітарію та відсутність пристойних умов для прощання з близькими. Провівши у цьому ритуальному закладі якихось 20 хвилин, звідти можна вийти з запаленням легенів.

Київський крематорій розміщено майже у центрі столиці. Поруч знаходяться сотні будинків та величезний торговельний центр. Ще у 2012 році природоохоронна прокуратура встановила: КП «Київський крематорій» здійснює викиди забруднюючих речовин в повітря. Однак згодом документи були оформлені та інцидент вичерпався. Відтоді крематорій продовжує диміти чи не цілодобово. У залі крематорію – грибок на стінах та калюжі, захаращені вінками кутки. Люди підозрюють, що вони кочують від церемонії до церемонії. Приміщення не опалюються, у закладі відсутні вбиральні. Керівництво досі заплющує очі на те, що відвідувачі справляють потреби прямо на могили.

Крім того, родичі загиблих скаржаться на махінації з рахунками. У квитанції для оплати вписують купу послуг, які насправді не надаються. І такі випадки непоодинокі. Крім того, родичі загиблих збентежені повною безконтрольністю процесу кремації, адже труну відправляють у піч лише за жетоном», – про це від жителів столиці стало відомо активістам «Стоп корупції».

Коментарі