“Дихати неможливо – всі в респіраторах”, – кислотний викид Армянська дістався до України

Очевидці біля кримського КПП повідомили про туман, який перешкоджає нормальному диханню. Відзначається, що військові стоять в респіраторах, і щоб дихати нормально, необхідно проїхати на кілька кілометрів углиб материкової України.

Сьогодні стало відомо про те, що отруйна хмара, яку викинув завод "Кримський Титан", вже дійшла до України. Прикордонники стоять в респіраторах на КПП. Про наслідки цієї катастрофи на території України розповіли місцеві жителі виданню "Сегодня".

Очевидці сказали, що в повітрі знаходиться якийсь туман, який викликає задуху. Дихати при таких умовах майже нереально, оскільки їдкий запах перешкоджає проникненню в легені чистого повітря.

"Прикордонники з боку Росії та України стоять в респіраторах. Вони повідомили нам, що такий серпанок тримається вже майже 24 години. Вранці ж запах був настільки жахливий, що навіть очі не могли цього витримати і починали сльозитися. Всі люди, які проїжджали повз КПП, були в спеціальних захисних пов'язках, щоб не дихати цією гидотою. Там земля стала зовсім жовтою", – розповіли очевидці.

Проїжджаючи через КПП, люди повідомили, що потрібно проїхати кілька кілометрів у бік материкової України, щоб відчути свіже повітря. Зазначимо, свого часу через трагедію на "Кримському Титані" весь Херсон хотів евакуювати дітей і жінок.

Коментарі