Детективи Національного антикорупційного бюро України проводять обшуки в головному офісі ПАТ КБ ПриватБанк. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-служба НАБУ, передає УНН.

"У відповідь на запити ЗМІ повідомляємо, що детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснюють слідчі дії в головному офісі ПАТ КБ "ПриватБанк" (м.Дніпро)", – йдеться у повідомленні.

У НАБУ уточнили, що слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження за фактами можливого зловживання своїм службовим становищем службовими особами Національного банку України, а також розтрати коштів ПАТ КБ "ПриватБанк" в особливо великому розмірі, вчиненої менеджментом та власниками істотної участі вказаної банківської установи (ч.2 ст.364, ч.5 ст.191 КК України), внаслідок чого держава зазнала збитків у розмірі докапіталізації Банку в сумі 116,8 млрд грн.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження стосовно колишніх співробітників ПриватБанку щодо доведення банку до неплатоспроможності.

Коментарі