Депутатів Луцької міської ради звинувачуютьу корупції

Причина звинувачень - церква.

Весь склад депутатів Луцької міської ради звинувачують у корупції. Про це пише видання Волинь Пост.

Про подію стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

27 квітня цього року релігійній громаді Преподобного Іова Почаївського УПЦ КП Луцька міськрада дала дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування церковно-притчевого будинку на вул. Грабовського.

Проте будівництво не можуть розпочати через те, що суміжний користувач, Богдана Жолнач, не погоджує межі земельної ділянки. Крім того, за словами священика, отця Олександра, її представник вимагав 20 тисяч доларів для "залагодження" цього питання.

"Нас, депутатів, звинувачують в корупції. Смішно. Було проведено цікавий аукціон в 2010 році на лот, який знаходиться по вулиці Січовій. В аукціоні брали участь Олексій Зелінський, той самий, який за Жолнач підписував всі документи, та Сергій Ткачук. Вони приписані обоє в одному будинку. Тобто аукціон проводили між двома родичами. І купленй об'єкт аж за 18 тисяч гривень", - розповів голова земельної комісії Луцької міської ради Євген Ткачук.

Крім того, за його словами, на ім'я Сергія Ткачука, родича Зелінського, в 2010 році було придбане майно, яке зараз здається в оренду. Це приміщення знаходиться за адресою проспект Волі, 15. Ласий шмат комунального майна купили за смішні гроші — 20 метрів квадратних площі було придбане за 102 тисячі гривень.

"Вийшла така ситуація: будучи секретарем і депутатом Луцької міської ради, Зелінський для своїх родичів, які нас звинувачують в корупції, набрав майна за копійки і зараз здає в оренду. І нас звинувачує в корупції", - розповів Євген Ткачук.

Коментарі