Депутати України вирушили у США з надією побачити Трампа

Декілька десятків українських нардепів відправились у США на молитовний сніданок з Трампом. У зв'язку з цим відомий журналіст порадив спікеру Парубію не перепрацювати у ВРУ без депутатів.

Новину передає "Преса України".

Журналіст Євген Кузьменко повідомив на своїй сторінці у соцмережі, скільки українських депутатів націлились зустрітись з Дональдом Трампом. За його словами, на Молитовний сніданок відправились від 35 до 45 українських обранців.

"Давайте і ми помолимося, брати й сестри, щоб ростбіф не встав колом в горлі у наших парламентаріїв. І щоб на фото вдалося протиснутися ближче до Трампа. Ну, хоч метрів на 200 дистанції", – відзначив він.

Кузьменко також звернувся до спікера ВРУ Андрія Парубія з закликом "не зламати мікрофон, дивлячись на порожні місця в сесійній залі 8 лютого".

"Втім, йому не вперше", – наголосив він.

За попередніми даними, однією з перших до США попрямувала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Нагадаємо,  молитовний сніданок – це серія духовних заходів, які проходять у Білому домі з 1953 року. Щороку у них беруть участь близько 3,5 тис. гостей. Серед них лідери релігійних конфесій, громадські діячі та політики.

Коментарі