Депутате, не узаконь рейдерство! Під КМДА акція за повернення вкраденої “попередниками” землі

Повернули Межигір'я – повернемо і Завальну! Депутате, бійцям АТО першочергове право на землю! Під КМДА акція за повернення у комунальну власність землі на Осокорках, яку привласнила поплічниця режиму Януковича Леся Софієнко.

Представники ГО «Стоп корупції», ГО «Стоп нелегал» та «Захист вільних людей» закликають столичних депутатів не підігравати рейдерам і не допустити узаконення захоплення землі. Першочергове право на ділянку мають учасники АТО, які хочуть збудувати на масиві реабілітаційний центр для військовослужбовців.

Напередодні бійці та активісти «Стоп корупції» передали колективне звернення меру Кличку та членам профільної комісії КМДА, а бійці АТО записали відеозвернення з проханням до усіх небайдужих підтримати відкриття реабілітаційного центру на землях, привласнених рейдерами.

Сьогодні у КМДА відбудеться засідання постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, де планують розглянути питання повернення землі по вулиці Завальній у власність територіальної громади.

Коментарі