Депутат з Чернівців став власником 32 квартир

32-річний Ромео Скрипа поповнив ряди українських депутатів, які володіють десятками квартир. Стало відомо, скільки коштують квартири представника Чернівецької міськради.

Новину передає "Преса України".

Цього року українські чиновники придбали нерухомість на загальну суму 2,3 млрд грн. Як зазначають журналісти, найбільше пощастило депутату  Чернівецької міської ради Ромео Скрипі. 32-річний депутат оформив свідоцтва про право власності на 32 квартири. Подія відбулась 5 липня.

Загальна площа квартир депутата становить 1948 кв. м. Крім того, він також має у володінні 3 нежитлових приміщення та 12 машиномісць. Вартість бетонного щастя оцінюється у 13,7 млн грн.

Журналісти наголосили, що у 2017 році декларація депутата часто змінювалась. Дванадцять разів він вносив зміни, після чого експерти припустили, що депутат може проводити махінації з метою ухилення від сплати податків. Зокрема, стало відомо, що Скрипа продав 18 об'єктів нерухомості.

"Фізична особа може продати майно на суму 5 млн гривень з 5-відсотковим податком, а потім ще в кінці року заплатити 19,5% податку на прибуток. Якби ці квартири продавалися від юридичної особи та сума перевищила 5 млн, то після цієї межі довелося б платити 25% податку на прибуток і 20% податку на додану вартість", – пояснив юрист Євген Воробйов.

До слова, у минулому році Скрипа мав 31 квартиру у новобудові бізнес-класу, а також 2 нежитлових приміщення та 6 машиномісць. Як відомо, забудовником виступив ТОВ "Ромтіс Строй", яке й належить депутату та його батьку.

Коментарі