День народження Бандери: тисячі українців вийшли на смолоскипну ходу в Києві – кадри

Україна проводить грандіозний захід, який згуртував жителів всупереч бурхливій війні.

У вівторок, 1 січня, в Києві о 18.00 відбулася смолоскипна хода, присвячена до 110-ї річниці народження українського патріота-націоналіста Степана Бандери. За даними ЗМІ, збори учасників заходу пройшли в парку Тараса Шевченка. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

18 грудня Верховна Рада України прийняла постанову про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2019 році (№ 9234), серед яких – день народження лідера ОУН Степана Бандери. А 11 грудня у Львівській області 2019 рік оголошено роком Степана Бандери й Організації українських націоналістів.

Нагадаємо, 1 січня тепер – пам'ятна дата в Україні. Саме в цей день народився суспільно-політичний діяч Степан Бандера, який став лідером націоналістів на заході України. Верховна Рада нещодавно внесла відповідні зміни в пам'ятні дати держави. З цього моменту день народження лідера українських націоналістів Степана Бандери буде вважатися національним святом в Україні.

Крім того, в Дніпрі може з'явитися вулиця Степана Бандери. Жителі міста активно підписують відповідну петицію. Іменем героя ОУН-УПА, видатного борця за незалежність України хочуть назвати вулицю, яка зараз названа на честь Отто Шмідта.

Коментарі