Дедлайн у два дні – у РДА Голосієва візьмуться за піщаних браконьєрів у районі

16.08.2018 13:01

Перший заступник голови РДА Голосіївського району Києва за два дні обіцяє розібратись із намивом піску у промзоні на Видубичах. Про це Олександр Настапенко заявив під зустрічі із активістами «Стоп корупції», які звернулись до влади району через діяльність браконьєрів. Окрім того, посадовець запевнив, що підніме усі документи та з’ясує, на якій підставі ділки займаються своїм бізнесом. 

«Посадовець зазначив, що перебуває на посаді лише 10 днів і не повністю не володіє ситуацією, що відбувається у районі», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Зазначимо, що на початку серпня активісти «Стоп корупції» у ході громадського моніторингу зафіксували місце перевалки піску по вулиці Промисловій, 4 у Києві. У промзоні на Видубичах рік тому орудувала низка підприємств, які проводили намив та видобуток піску без відповідних дозволів. Цього разу автівки завантажували пісок та виїжджали з території однієї з фірм, яка фігурує у кримінальній справі за фактом заволодіння землями водного фонду. Активісти проекту тоді викликали на місце водну поліцію для фіксації злочину.

«У поліції нам повідомили, що кримінальне провадження на даний час в прокуратурі міста Києва і в слідчому відділі управлінні національної поліції м. Києва», – зазначили у «СтопКорі».

Додамо, що рік тому активісти «Стоп корупції» спільно з громадськими організаціями-однодумцями провели серію акцій з вимогою зупинки незаконного видобутку піску на Промисловій та розкрадання державних надр.

У Державному агентстві водних ресурсів України не надавали дозволів на роботу в акваторії Дніпра жодній з компаній, які проводили під виглядом так званої розчистки дна видобуток піску.

Коментарі