Дача для небіжчика: як в одному з районів столиці житловий дім перетворили на ритуальний

28.01.2019 15:55

Сусідство з «приватним моргом» не до вподоби жителям Голосієвського району столиці, Наприкінці 2018 року, після того, як цією справою зацікавились правоохоронці, активісти та ЗМІ, з підприємцем, Феліксом Чеховичем, було розірвано договір оренди земельної ділянки, на якій розміщувався ритуальний дім. Та на цьому історія не завершилась.

«И в прокуратуру, и Президенту писал, и всем другим, пытался, чтобы вмешались люди. Потому что трупы, здесь они спят. Я наконец-то пришел от имени всех людей, всего нашего общества, заявить и сказать о том, какая мерзость здесь происходит», - заявив орендодавець Владислав Деніскін (мова і стиль мовлення оригіналу збережені).

А тепер уважно придивіться до цієї особи. Владислав Деніскін – саме він впродовж 4-х років здавав земельну ділянку в оренду для ритуального дому «Спокій». Проте, як виявилось пізніше, з документом про винайм цієї території було не все так просто.

У договорі зазначена оренда нежитлової будівлі, а з офіційного витягу ми бачимо, що це земельна ділянка «Для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва». Тобто є підозра, що документи були підробленими. Для довідки: розміщення похоронних бюро не допускається у житлових будинках.

Та це лише верхівка айсберга. Після розірвання договору Фелікс Чехович припинив будь-яку діяльність. Проте особисте майно йому забрати не дали, а прощальні церемонії тут влаштовують і дотепер.

Журналісти «СтопКору» вирішили дізнатись, хто та на яких підставах все ж таки продовжує тут працювати у власника земельної ділянки пана Владислава. Та розмова з ним не вдалась, адже він почав клеїти дурня. Мовляв, я – не я, і земля не моя.

З такої дивної поведінки виникає зовсім логічне запитання. Невже Владислав Деніскін вирішив перебрати цей бізнес у власні руки? Адже місцеві запевняють, що той планує розширювати ритуальний дім. Тож просто навпроти розпочав будівництво.

Деталі цієї резонансної справи доступні до перегляду у матеріалі Марії Гураль:

Коментарі